BISKOTE BIBERONI 600 GR 4M+

0 Orders
#Plasmon 008
In stock
730L

Description

BISKOTE BIBERONI 600 GR 4M+

Falë një recete të pasur me lëndë ushqyese të çmuara dhe pa vezë, Biskota për Shishen e Foshnjës ju garanton një përgjigje adekuate për fillimin e shkëputjes së qumështit.

Tri herë i tretshëm
Ne fillojmë me një miell të veçantë, të përpunuar për tretshmëri më të mirë në qumësht dhe për t’i ofruar foshnjës tuaj një shishe që ushqehet me shije.

E lehtë dhe e thjeshtë për shije
Ne përgatisim biskota me miell gruri të butë të përpunuar për t’i bërë karbohidratet komplekse më të thjeshta, me miell orizi, pa gjalpë, pa vezë. Për një shije delikate që nuk ju rëndon.

Ushqyes… sigurisht!
Me Kalcium i cili ndihmon zhvillimin e duhur të kockave dhe dhëmbëve, me Hekur i cili kontribuon në zhvillimin normal kognitiv dhe me Vitamina… për ta shoqëruar atë në rritje!

Mirë nga natyra
Ne zgjedhim grurin që rritet në toka pjellore natyrale. Kështu fermerët mbledhin elbin më të mirë dhe i ruajnë me kujdes, pa nevojë për pesticide, deri në ditën e përgatitjes së biskotës sonë!

Brand

Plasmon®

Që nga viti 1902, pasioni ynë na shtyn të jemi gjithmonë pranë jush, për t'ju garantuar cilësinë dhe sigurinë më të lartë që kërkoni në produktet. Falë përvojës në të ushqyerit dhe angazhimit tonë kërkimor për më shumë se 100 vjet, ne kujdesemi për ju dhe më të vegjlit tuaj, për t'ju ndihmuar më së miri në të gjitha fazat e ndryshme të jetës.

Additional information

I përshtatshëm për

, , ,

Kategoria

Ushqime

Formulimi

Open chat
Powered by