Biskote Me Qumesht 12m+ 240 gr

0 Orders
#Plasmon 012
In stock
380L

Description

Biskote Me Qumesht 12m+ 240 gr

Një recetë e krijuar për të kënaqur kuriozitetin dhe dëshirën e fëmijës tuaj për shije të reja. Me freskinë perfekte të biskotave Plasmon gjithmonë.

Projektuar për zbulimin e shijeve dhe teksteve të reja me vitamina dhe kripëra minerale të zgjedhura. Shkrihet në gojë dhe në qumësht. Vaj palme pa.

Me 6 pako të përshtatshme të sigurta për t’i mbajtur gjithmonë me vete.

Brand

Plasmon®

Që nga viti 1902, pasioni ynë na shtyn të jemi gjithmonë pranë jush, për t'ju garantuar cilësinë dhe sigurinë më të lartë që kërkoni në produktet. Falë përvojës në të ushqyerit dhe angazhimit tonë kërkimor për më shumë se 100 vjet, ne kujdesemi për ju dhe më të vegjlit tuaj, për t'ju ndihmuar më së miri në të gjitha fazat e ndryshme të jetës.

Additional information

I përshtatshëm për

, ,

Kategoria

Ushqime

Formulimi

Open chat
Powered by