Black Tea, Organic

0 Orders
#Now 036
In stock
970L

Description

Black Tea, Organic

Caj i zi organik i pasur me katekina dhe polifenole.

Pershkrimi:

Pa ngjyrues dhe shije artificiale, konservantë dhe sheqer.

Përdorimi: Vendosni 1 bustinë caji në 200 ml ujë të valuar dhe lëreni të ziej për 4-6 minuta.

Paketimi: 24 bustina.

Përbërësit: Gjethe nga caji i zi organik.

Brand

Now

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Black Tea, Organic”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by