Black Walnut Hulls 500 mg Vegan Capsules

1 Orders
#Now 029
In stock
1,520L

Description

Black Walnut Hulls 500 mg Vegan Capsules

Suplement ushqyes i perbere nga levoret e arrave te zeza, te pa pjekura. (Juglans nigra)

Pershkrimi:

Suplement ushqyes i përbërë nga lëvoret e arrave të zeza, të pa pjekura. Arra e zezë (Juglans nigra) është një pëmë indigjene e lindjes së mesme, por që gjithashtu rritet në Amerikë, Kanada dhe Europë. Lëvoret e këtyre arrave janë përdorur tradicionalisht që në kohën e lashtë të greko-romakëve si tonik herbal. Lëvorja përmban juglone, një përbërës kimik me veti antibakteriale, antivirale, antiparazitare dhe fungicide.

Përdorimi: 1 kapsulë, 2 herë në ditë. (mëngjes dhe darkë) shoqeruar me ushqim.

Paketimi: 100 kapsula

Përmbajtja Sasia për dozim:

Lëvorë nga arrat e zeza (Juglans nigra)          500 mg

Përbërës të tjerë: Hipromelozë (kapsulë celuloze), stearat magnezi (origjinë bimore) dhe dioksid silikoni.

Brand

Now

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Black Walnut Hulls 500 mg Vegan Capsules”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by