Blokcal Sanavita 20 Cpr

0 Orders
#SanaVita 005
In stock
1,350L

Description

Blokcal Sanavita 20 Cpr

Shtesë ushqimore me ekstrakte vegjetale.

Sanavita Blokcal  eshte nje integratore  me baze Kromi, Alga kafe, Finok te embel, Frangula, Tamarindo, Cascara dhe Sena,                                                te dobishem ne nje diete hipokalorike per te kontrolluar peshen.

Sanavita Blokcal kombinon principet aktive te perberesve per te krijuar nje sinergji e cila kontribuon per te rregulluar                                            metabolizmin e yndyrnave dhe sheqernave dhe per te rregulluar levizshmerine e traktit gastrointestinal.

Kromi i kombinuar me Algat kafe ndihmon organizmin per te mbajtur nen kontroll kolesterolin dhe per te rritur mbrojtjen e sistemit imunitar, ndersa Finoku i embel, Frangula dhe Sena bejne veprimin depurativ dhe rregullojne traktin gastrointestinal.

Mënyra e përdorimit:

Keshillohet te meren dy tableta ne dite pas ushqimit ne vaktet kryesore.

Përbërja:

  • Frangula e.s. 200 mg
  • Tamarindo e.s. 200 mg
  • Fucus e.s. 50 mg, da cui iodio 50 mcg
  • Finocchio e.s 100 mg
  • Cascara e.s 60 mg
  • Senna e.s 60 mg
  • Cromo 22 mcg, 55%*

* RDA%

Brand

Blokcal

Sana Vita

Additional information

Formulimi

Firma

Paladin Pharma

Sasia

20

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blokcal Sanavita 20 Cpr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by