Body Hidra + Repumping Milk

0 Orders
#
In stock
3,500L

Description

Body Hidra + Repumping Milk

400ml

Përdor dy lloje të Acidit Hialuronik: një për hidratim të menjëhershëm dhe tjetri për një veprim të gjatë mbushës
Silikoni Organik dhe Ekstrakti i Hibiskusit tonifikon dhe zbut lëkurën

Perdorimi:

Aplikoni në mëngjes dhe në fund të ditës për një efekt të qëndrueshëm

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by