Body Hidra+ Scrub

0 Orders
#
In stock
3,000L

Description

Body Hidra+ Scrub

200ml

Lierac Body-Hydra Micropeeling Scrub është një pastrim novator i trupit që siguron një efekt unik “mikropeeling” në lëkurë. I mbushur me dy forma të acidit hialuronik, si dhe riparimin e siliciumit, ky produkt rifirmon dhe ripërtërin lëkurën, duke e lënë atë rrezatuese dhe të përtërirë. Mikro kokrrat me origjinë bimore eksfolohen me butësinë më të madhe, në mënyrë që të mos dëmtojnë lëkurën. Përdoreni këtë produkt në kombinim me produktet e tjera Lierac Body për rezultate mahnitëse!

Karakteristikat:
Cilësi: pastrim i hollë;
Çështjet e lëkurës: mpirje, cilësi e pabarabartë e lëkurës;
Koha e aplikimit: një herë në javë;
Mosha: 13+;
Lloji i lëkurës: të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë ato të ndjeshme;
Përfitimet kryesore: siguron një efekt “mikropeeling”, rafinon dhe barazon strukturën e lëkurës, hidraton dhe zbut lëkurën.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by