Body Lift Expert Corpo

0 Orders
#
In stock
6,910L

Description

Body Lift Expert Corpo

200ml

Krem hidratues dhe ushqyes, i cili ben tendosjen e lekures se trupit dhe ndihmon ne riformimin e siluetes. Me veti anti-age nga ektrakte te drurit Pao Rosa dhe pasuruar me acid hialuronik dhe silikon. Jep nje efekt “terheqes” te menjehershem. Permban gjithashtu AHA (alfa hidroksi acide) dhe pudra te lehta te cilat i japin lekures shkelqim. Vetine ushqyese ja siguron gjalpi Shea dhe vaji i Kokosit.

Perdorimi:
Aplikohet ne sasi te bollshme 2 here ne dite.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by