Body Slim Minceur Globale

0 Orders
#
In stock
5,920L

Description

Body Slim Minceur Globale

200ml

Locion i zhvilluar për ata që duan t’i rezistojnë shfaqjes së celulitit dhe të kenë linja më të lëmuara
* Ndihmon në reduktimin e celulitit dhe shfaqjen e njollave të lëkurës dhe riformëson konturet e trupit

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by