Body Slim Ventre&Taille

0 Orders
#
In stock
4,790L

Description

Body Slim Ventre&Taille

100ml

Xhel-krem Lierac Body Slim. Veprimi i tij synohet veçanërisht në yndyrën e barkut për një efekt të barkut të sheshtë, një bel më të hollë dhe një lëkurë më të fortë. Përdoret një ose dy herë në ditë rezultatet janë të dukshme pas 14 ditëve të trajtimit.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by