Botulin Effect Cream

0 Orders
#Frezyderm 007
In stock
3,650L

Description

Botulin Effect Cream

50 ml

Krem kundër plakjes për fytyrën dhe qafë

Redukton rrudhat me 26%

Pa paraben

Krem qe redukton rrudhat statike dhe ato te mimikes se fytyres dhe qafes duke perfshire: balli, anash syve, buze dhe hunde. Ekstraktet bimore me veti relaksuese prodhojne nje efekt si botoksi, zbehin rrudhat ne thellesi dhe madhesi. Formula qe ushqen, sheron dhe hidraton ne thellesi, redukton rrudhat dhe shenjat e plakjes per nje fytyre te rivitalizuar.

Efekti zgjat per aq kohe sa produkti aplikohet si baze ditore

Mund te perdoret pas injektimeve invasive per te rritur kohezgjatjen e efektit .

Dermatologjikisht i testuar

Ka marre cmimin si produkti me i mire ne kategorine

e ‘Kujdesit te specializuar per fytyren ‘ne Prix De Beaute 2014.

 

I përshtatshëm për:
  • Rrudhat statike dhe te mimikes
  • Gjitha moshat
  • Pas injektimit te medikamenteve farmaceutike

Përdorimi:

Aplikojeni  ne mengjes dhe /ose darke, ne lekure te paster para vendosjes se kremit te kujdesit te lekures.

Përbërësit aktiv:
Hibiscus Peptide | Acetyl Hexapeptide-8: reduktim dinamik i rrudhave
Acid palmitik  |Amino Acide bimore: reduktim dinamik te rrudhave,
Acid Hyaluronic: hidratim i thelle
Vitamine Ε: mbrojtje anti oksidante

Brand

Frezyderm

FREZYDERM S.A. u themelua në 1986 nga Z. Anastasios Anastasiou.  FREZYDERM është një partner i ngushtë për shumë specialistë mjekësorë, si pediatër, gjinekologë, dermatologë, dhe në të njëjtën kohë rrit vazhdimisht partneritetin me farmacitë. Përveç se në tregun grek, produktet FREZYDERM janë qenë të suksesshme në shumë tregje ndërkombëtare, midis të cilave renditet edhe tregu ynë.

Additional information

Formulimi

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

,

Grup-mosha

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Botulin Effect Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by