Brain Elevate Vegan Capsules

0 Orders
#Now 032
In stock
2,900L

Description

Brain Elevate Vegan Capsules

Formule e pasur me nutrient thelbesor per trurin te cilet ushqejne dhe mirembajne funksionet konjitive.

Pershkrimi:

Me Ginkgo Biloba, RoseOx® and Fosfatidil Serine.

Lufton radikalet e lira dhe përmban nutrient për neuronet NOW® Brain Elevate™ është formuluar shkencërisht për mirëmbajtjen e funksioneve cerebrale.

Formula përmban Ginkgo Biloba, RoseOx® të njohura për vetitë e tyre kundër radikaleve të lira.

Ky produkt është formuluar me Fosfatidil Serine, L-Glutaminë dhe Kolinë të njohur si nutrient thelbësor për trurin.

Përdorimi:

1 kapsulë, 1 deri 2 herë në ditë.

Paketimi:60 kapsula

Përmbajtja Sasia për dozim:

Ekstrakt nga gjethe Ginkgo biloba (min. 24% Ginkgoflavonglikoside dhe 6% Ginkgolide)                                                 60 mg

RoseOx® ektrakt nga gjethe Rosmarinus officinalis (min. 6% Acid Karnosik)                                                                            25 mg

* Fosfatidil Serine                                                             15 mg

* Kompleks Huperzine (Huperzia serrata)                 25 mcg

* L-Glutaminë (Formë e lirë)                                       125 mg *

Ekstrakt nga gjethe Centella asiatica (4:1 Extract) 125 mg

* Kolinë (nga Bitartrati kolinës)                                   50 mg

Përbërës të tjerë:

Celulozë (kapsulë), miell orizi, stearat magnezi (origjinë bimore) dhe Silicë. Përmban sojë.

Brand

Now

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Brain Elevate Vegan Capsules”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by