Brewer’s Yeast 650 mg Tablets

0 Orders
#Now 033
In stock
1,700L

Description

Brewer’s Yeast 650 mg Tablets

Maja e pasur me vitamina te grupit B, minerale, aminoacide dhe B-glucan.

Pershkrimi:

Me vitamina të grupit B, minerale, aminoacide dhe B-glucan NOW® Brewer’s Yeast përmban vitamina, kryesisht të grupit B, minerale dhe përbërës të tjerë si aminoacide dhe B-glucan.

Pa shtesa të tjera sintetike.

Tiamina (Vit.B1), Riboflavina (Vit.B2), Vitamina B6, Niacina, Acidi Folik, Biotina dhe Acidi Pantotenik gjenden në formë natyrale tek kjo maja.

Përdorimi:

3 tableta, 3 herë në ditë të shoqëruara me ushqim.

Paketimi: 200 kapsula

Përmbajtja Sasia për dozim:

Kalori                                               5

Totali Karbohidrateve                1 g

Proteina                                          1 g

Maja                                         1.95 g

Përbërës të tjerë:

Hidroksipropil celulozë, acid stearik (origjinë bimore), Kroskarmelozë natriumi, stearat magnezi (origjinë bimore) dhe dioksid silikoni.

Brand

Now

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Brewer’s Yeast 650 mg Tablets”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by