Brow Eyebrows Growth Filler 

0 Orders
#Dermastir 020
In stock
4,900L

Description

Brow Eyebrows Growth Filler 

10 ml

Dermastir brow është një serum mbushës i rritjes së vetullave të gjeneratës së re, që përmban 7 peptide të patentuara, citokina dhe lëndë ushqyese, në një serum hialuronik që ul humbjen e vetullave, ndërsa përmirëson rritjen dhe vëllimin e vetullave.

Përmban lëndë ushqyese për vetullat dhe 13 përbërës aktivë.

Peptide të testuara klinikisht – nga ana dermatologjike dhe oftalmologjike.

Ka gjithashtu efekt anti-age.

7 peptide të patentuara që janë provuar klinikisht efektive për të stimuluar vetulla më të gjata, më të dendura dhe më të forta.

Rekomandohet nga mjekët që të përdoret në vetulla për përdoruesit me rënie të flokëve  pas trajtimit me kimioterapi.

Mund të përdoret gjithashtu para dhe pas trajtimeve me mikroblade për të dhënë një pamje më natyrale.

Përdorimi:

Vendosni Dermastir Brow Growth Filler direkt në zonën e lëkurës së vetullave një ose dy herë në ditë në një fytyrë të pastër. Prisni derisa të absorbohet serumi.

Përbërësit:

WATER (AQUA), PHENOXY ETHANOL, SODIUM HYALURONATE, HYDROXYPROPY,METHYLCELLULOSE, GLYCERIN, ARGININE, BIOTIN, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OI,DISODIUM EDTA, OLIGOPEPTIDE-41, OLIGOPEPTIDE-54, DECAPEPTIDE-25,HYDROGENATED LECITHIN, ACETYL DECAPEPTIDE-3, OLIGOPEPTIDE-42, SODIUM,OLEATE, OLIGOPEPTIDE-74, NONAPEPTIDE-22, CITRIC ACID.

Brand

Dermastir

DERMASTIR - PROFESSIONAL LUXURY SKINCARE. Ritual i Avancuar Kundër Plakjes Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një ritual të kujdesit të lëkurës që ka një efekt radikal në shenjat e ndryshme të plakjes dhe u frymëzua nga trajtimet estetike mjekësore. Ka efekt zbutës në rrudha, forcon lëkurën, përcakton konturet e fytyrës, ka efekt tonifikues dhe ristrukturues. Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një larmi produktesh për të gjitha llojet dhe shqetësimet e lëkurës.

Additional information

Formulimi

Firma

Alta Care Laboratoires

Sasia

10 ml

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Brow Eyebrows Growth Filler ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by