Buccotherm junior kit menthae 7-12 years

0 Orders
#Buccotherm 004
In stock
800L

Description

Buccotherm junior kit menthae 7-12 years

Buccotherm kit permban paste per moshat 7-12 vjeç me shije mente, furçe dhe gote mbajtese.

Buccotherm xhel-pastë për moshat 7-12 vjec ,përbëhet nga ujëra termale të mbledhura ne Castera-Verduzon,ideale për higjenën e përditshme ,duke respektuar ekosistemin e gojës.

Normalizon aciditetin.

Veprim qetësues dhe hidratues për mukozën e thatë të gojës dhe gingivat e ndjeshme.

Pastron ,dezinfekton dhe nxit rigjenerimin e indit të hapsirave ndërdhëmbore.

Përbërësit: 1450ppm Fluor parandalon karies në dhëmbët e përhershêm

Ujëra Termale

Glicerin

Brand

Buccotherm

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Buccotherm junior kit menthae 7-12 years”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by