Buccotherm Spray 15ml

0 Orders
#buccotherm 010
In stock
460L

Description

Buccotherm Spray 15ml

Spray dentar, ka dy aplikatorë .

Mirëmban ekuilibrin e florës së gojës dhe qetëson gingivat e ndjeshme.

Buccotherm spray përbëhet nga ujëra termale të mbledhura ne Castera-Verduzon.

Ideale për higjenën e përditshme, duke respektuar ekosistemin e gojës.

Normalizon aciditetin.

Veprim qetësues dhe hidratues për mukozën e thatë të gojës dhe gingivat e ndjeshme.

Pastron ,dezinfekton dhe nxit rigjenerimin e indit të hapsirave ndërdhëmbore.

Mënyra përdorimit : Përdoreni gjatë gjithë ditës ose pas pastrimit të dhëmbëve.

Spërkatni dhëmbët, mishrat dhe indet e gojës.

Lëreni produktin për disa minuta pa gëlltitur. Mund të gëlltitet. Ky produkt përdoret nga të gjithë: fëmijë të rriturit dhe ata me pajisje ortodontike ose dentare

Brand

Buccotherm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Buccotherm Spray 15ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by