Bust Lift Cream

0 Orders
#
In stock
5,640L

Description

Bust Lift Cream

50ml

Lierac Bust Lift Anti-Aging Recontouring Cream ndihmon në rivendosjen e formës së duhur të gjinjve, duke zbutur dhe hidratuar lëkurën e bustit. Pas aplikimit, lëkura zbutet dhe hidratohet menjëherë, për shkak të përfitimeve hidratuese të dhëna nga Acidi Hyaluronic. I përdorur rregullisht, ky krem ​​ngritës tonifikon dhe forcon lëkurën e bustit, zvogëlon pigmentimin dhe zvogëlon formimin e njollave të errëta, për një pamje më të barabartë dhe homogjene që rikthen bukurinë dhe feminitetin në dekolte.

Karakteristikat:
Aromë: me lule;
Cilësi: krem;
Çështjet e lëkurës: rënia e gjirit (ptoza), humbja e qëndrueshmërisë, pigmentimi dhe njollat ​​e errëta;
Koha e aplikimit: mëngjes dhe/ose mbrëmje;
Mosha: 10+;
Lloji i lëkurës: të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë ato të ndjeshme;
Përfitimet kryesore: ndihmon në rikthimin e formës së duhur të gjinjve, zbut dhe hidraton lëkurën, tonifikon dhe formon bustin, forcon lëkurën, zvogëlon pigmentimin dhe zvogëlon formimin e njollave të errëta;
Formuluar pa: parabene.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by