Bust Lift Spray Tonificate

0 Orders
#
In stock
4,230L

Description

Bust Lift Spray Tonificate

100ml

Ky produkt i spërkatur me një strukturë ultra-depërtuese është pasuruar me biopolimere të grurit që thurin menjëherë një rrjetë veshëse për të ndihmuar në forcimin e mbështetjes së bustit. Për më tepër, dekolteja duket me shpejtësi më e lëmuar ndërsa lëkura duket ‘e ngritur’ falë një sinergjie të përbërësve aktivë botanikë që punojnë për të ndihmuar në stimulimin e tonicitetit të lëkurës.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by