Calamine Lotion Baby

0 Orders
#
In stock
1,750L

Description

Calamine Lotion Baby

125ml

Emulsion hidratues, qetësues me efekt Kruajtës. Ofron lehtësim të menjëhershëm nga kruajtja dhe acarimet që lidhen me probleme si thatësia, lëkura atopike, ekzema, alergjitë, kafshimet e insekteve dhe varicela (lija e dhenve).

 

Brand

Froika

Additional information

I përshtatshëm për

,

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by