Cam Pelena Batuffi 4 (8-18 kg)

0 Orders
#Batuffi 004
In stock
790L 711L

Description

Cam Pelena Batuffi 4 (8-18 kg)

Pelene anatomike per femijet, super absorbues, me barriera anesore te puthitshme.  Përdoren për fëmijë me peshë 8-18 kg.

Te testuar klinikisht ,produkt hipoalergjenik

Jashtezakonisht te buta dhe te rehatshme

Nuk irriton lekuren e bebes dhe e ben ate te marre fryme

Lehtesi ne veshje ne saje te mbylljes me shirita elastike.

Paketim me 18 cope pelena

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Numri

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cam Pelena Batuffi 4 (8-18 kg)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by