Capil’Actif Anti-Dandruff Lotion

0 Orders
#Capilactif 007
In stock
1,950L 1,365L

Description

Capil’Actif Anti-Dandruff Lotion

Locion kundër zbokthit të flokëve

200 ml

 • Ribalancon dhe hidraton skalpin e kokës
 • 83% me origjinë bimore

Capil’Actif Anti-Dandruff Lotion është formuluar veçanërisht për të eleminuar në mënyrë efikase zbokthin dhe ri-ekuilibruar skalpin e kokës. Kompleksi aktiv me 9 bimë dhe ekstraktet e specave dhe rozmarinës janë përzgjedhur për vetitë e tyre të pastrimit të lëkurës dhe efektet e tyre sinergjike në skalpin e kokës tuaj. Ai ri-ekuilibron skalpin dhe i lë flokët tuaj të butë.

Përdorimi:

Spërkateni skalpin dhe masazhojeni atë butësisht. Mos e shplani. Përdoreni çdo ditë ose dy herë në javë, sipas gjendjes së skalpit dhe flokut tuaj, për të paktën 2 muaj. Përdoret pas larjes me Capil’Actif Anti-Dandruff Shampoo.

——————————————————————————————————————————-

Capil’Actif : Një markë franceze me bazë bimore e kujdesit të flokëve.

Krijuar në një laborator të specializuar nën mbikëqyrjen e farmacistëve, biokimistëve dhe profesionistëve të flokëve, Capil’Actif kombinon vetitë e jashtëzakonshme të bimëve për t’i dhënë flokëve bukuri dhe forcë.

Të gjitha produktet Capil’Actif janë dizajnuar nga një kompleks i patentuar me 9 bimë me efekte të dobishme në flokë:

 1. Hudhra: e njohur për efektin e saj kundër-zbokthit dhe hidratues
 2. Arnika: astringjente dhe rigjeneruese
 3. Burdoku: për qetësimin dhe rregullimin e sebumit
 4. Kamomili: si antiseptik dhe pastrues
 5. Waterkres: për pastrimin dhe remineralizimin e skalpit
 6. Dredhka: si një astringjent dhe rigjenerues
 7. Hithra e bardhë: për të freskuar dhe gjallëruar flokun
 8. Pisha: si antiseptik dhe një seboregulator
 9. Rozmarina: për efektin e tij nxitës dhe rigjenerues.

Linja e produktit përfshin 7 protokolle për të rikthyer forcën dhe gjallërinë ndaj çdo lloji të flokëve.

Pavarësisht nëse duhet të forconi, ribalanconi, rigjeneroni, pastroni, densifikoni, hidratoni, rregulloni, pastroni ose pasuroni flokët tuaj, produktet Capil’Actif ofrojnë zgjidhje cilësore për flokë të shëndetshëm dhe të bukur.

Produktet Capil’Actif janë në dispozicionin tuaj vetëm tek BIO PARAFARMACIA FRANCEZE.

Brand

Capil'Actif

Additional information

Formulimi

Sasia

200 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Capil’Actif Anti-Dandruff Lotion”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by