Capil’Actif Soothing Hair Care Shampoo

0 Orders
#Capilactif 004
In stock
2,400L 1,680L

Description

Capil’Actif Soothing Hair Care Shampoo

Shampo hidratuese dhe qetësuese e skalpit

200 ml

 • Ul ndjeshmërinë e lëkurës
 • Hidraton dhe qetëson skalpin e kokës
 • 87% me origjinë natyrore

Capil’Actif Soothing Hair Care Shampoo për të hidratuar dhe zbutur skalpin e kokës. Kompleksi aktiv me 9 bimë dhe ekstrakte bimore do të qetësojë acarimin e lëkurës së kokës falë vetive të tyre zbutëse. Ai i lë flokët të butë dhe ushqyer.

Përdorimi:
Aplikojeni në flokë të lagur, shpërndajeni mirë, duke masazhuar butësisht skalpin dhe rrënjët e flokëve, dhe pastaj shpëlajeni plotësisht. Përsëriteni si veprim nëse është e nevojshme. Përdoreni çdo ditë ose dy herë në javë në varësi të gjendjes së flokut, për një minimum prej dy muajsh. Dizenjuar për t’u përdorur në sinergji me Capil’Actif Soothing Hair Care Lotion.

——————————————————————————————————————————-

Capil’Actif : Një markë franceze me bazë bimore e kujdesit të flokëve.

Krijuar në një laborator të specializuar nën mbikëqyrjen e farmacistëve, biokimistëve dhe profesionistëve të flokëve, Capil’Actif kombinon vetitë e jashtëzakonshme të bimëve për t’i dhënë flokëve bukuri dhe forcë.

Të gjitha produktet Capil’Actif janë dizajnuar nga një kompleks i patentuar me 9 bimë me efekte të dobishme në flokë:

 1. Hudhra: e njohur për efektin e saj kundër-zbokthit dhe hidratues
 2. Arnika: astringjente dhe rigjeneruese
 3. Burdoku: për qetësimin dhe rregullimin e sebumit
 4. Kamomili: si antiseptik dhe pastrues
 5. Waterkres: për pastrimin dhe remineralizimin e skalpit
 6. Dredhka: si një astringjent dhe rigjenerues
 7. Hithra e bardhë: për të freskuar dhe gjallëruar flokun
 8. Pisha: si antiseptik dhe një seboregulator
 9. Rozmarina: për efektin e tij nxitës dhe rigjenerues.

Linja e produktit përfshin 7 protokolle për të rikthyer forcën dhe gjallërinë ndaj çdo lloji të flokëve.

Pavarësisht nëse duhet të forconi, ribalanconi, rigjeneroni, pastroni, densifikoni, hidratoni, rregulloni, pastroni ose pasuroni flokët tuaj, produktet Capil’Actif ofrojnë zgjidhje cilësore për flokë të shëndetshëm dhe të bukur.

Produktet Capil’Actif janë në dispozicionin tuaj vetëm tek BIO PARAFARMACIA FRANCEZE.

Brand

Capil'Actif

Additional information

Formulimi

Sasia

200 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Capil’Actif Soothing Hair Care Shampoo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by