Capital Soleil Anti Acne SPF 50+

0 Orders
#
In stock
3,000L

Description

Capital Soleil Anti Acne SPF 50+

50ml

Një krem dielli shumë i lartë SPF50, me spektër të gjerë për të mbrojtur lëkurën e ndjeshme të fytyrës nga efektet e plakjes së diellit. E pasur me antioksidantë duke përfshirë çajin e zi, vitaminën C dhe Ujin Termal Mineralising Vichy, formula është vërtetuar se lufton shenjat e dukshme të plakjes duke përfshirë shfaqjen e rrudhave, humbjen e elasticitetit dhe zbehjes, për lëkurën shkëlqyese, me pamje elastike.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:
Çaj i zi
Camu Camu me vitaminë C të koncentruar
AHA
Vitamina dhe polifenole
Uji termik mineralizues Vichy

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by