Capital Soleil Lait Hydratant SPF 50+

0 Orders
#
In stock
3,600L

Description

Capital Soleil Lait Hydratant SPF 50+

300ml

Qumësht i freskët hidratues
Fytyrë dhe trup
Lëkurat e ndjeshme
SPF50 + UVA / UVB

Formula e këtij 50 kremi kundër diellit thotë qumësht mbrojtës:
– ofron mbrojtje të lartë SPF50 + nga dielli falë formulës së saj të pasuruar me filtra UVA / B me spektër të gjerë të lidhur me ujin termik Vichy
– hidraton lëkurën falë formulës së saj të pasuruar me acid hialuronik
– është shqisore falë strukturës së qumështit për një efekt freski
– ofron një strukturë jo të yndyrshme për një përfundim të padukshëm pa shenja të bardha

Kjo mbrojtje nga dielli është testuar në lëkurë të ndjeshme. Formula e tij, toleranca e lartë, është hipoallergjike

Një indeks i kremrave kundër diellit 50, kënaqësi pa koncesion për mbrojtjen nga dielli, në formatin familjar jep një ndjenjë freski dhe kënaqësie me çdo aplikim!

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Formulimi

Kategoria

Kozmetike

I përshtatshëm për

Open chat
Powered by