Cellular Extreme Moisturizing Mask

0 Orders
#
In stock
6,560L

Description

Cellular Extreme Moisturizing Mask

50ml

Mbush menjëherë lëkurën me lagështi, antioksidantë dhe izoflavone për të ngritur, forcuar dhe freskuar lëkurën.

Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht normale, të thata ose të dehidratuara
Shqetësim për kujdesin e lëkurës: Tharje, Anti-plakje, rrudha dhe vija të holla
Cilësi: Xhel-krem ftohës

Brand

Skincode

Kujdesi për bukurinë dhe mirëqenien e lëkurës së ndjeshme është shqetësimi ynë kryesor në Skincode. Si udhëheqës në kërkimet dermatologjike zvicerane, ne përpiqemi të zhvillojmë formula me performancë të lartë, të shkallës mjekësore, të cilat jo vetëm që sjellin rezultate të dukshme, por gjithashtu sigurojnë tolerancë jashtëzakonisht të lartë të lëkurës; Shëndeti - Siguria - Bukuria.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by