Cellular Eye Lift Cream

0 Orders
#Ch Bretton 027
In stock
6,390L

Description

Cellular Eye Lift Cream

Super Restorative Eye Care – 15ml

Ky produkt trajton shfaqjen para të rrudhave dhe të fryrjes së syve dhe ndihmon në parandalimin e shenjave të plakjes.

Një formulë e fuqishme dhe unike
Ekstrakt i kalendulës: ka veti anti-inflamatore.
Ekstrakt i centella asiatica: Ndihmon në rigjenerimin e qelizave, riparimin e indeve dhe vepron në mikroqarkullimin.
Ekstrakt i Holly false fragon: agjent anti-inflamator.
Alpha bisabololi: qetëson lëkurën e ndjeshme.
Acidi hialuronik: i shkëlqyer kundër rrudhave. Nxit rritjen natyrale të qelizave të reja të lëkurës.
Ekstrakti i dredhkës: qetëson irritimet
Gjalpi i kakaos: lehtëson dhe hidraton lëkurën e thatë.
Ekstrakt i lulediellit: veprim kundër-plakjes ei shkëlqyeshëm që mbron radikalet e lira dhe lagështon lëkurën.

Për femrat pas moshës 45-vjeç.
Për femrat që mbajnë syze.

Përbërësit: Aqua (Water) • Glycerin • Paraffinum Liquidum (Mineral Oil) • Propylene Glycol Diethylhexanoate • Squalane • Glyceryl Stearate • Propylene Glycol • Dimethicone • Phenoxyethanol • Cetearyl Alcohol • Bisabolol • Tocopheryl Acetate • Butylene Glycol • Triethanolamine • Carbomer • Methylparaben • PEG-40 Castor Oil • PEG-8 • Propylparaben • Sodium Cetearyl Sulfate • Caprylyl Glycol • Disodium EDTA • Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Extract • PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether • Panthenol • Hedera Helix (Ivy) Leaf/Stem Extract • Phytic Acid • Sodium Hyaluronate • Escin • Sodium Polyacrylate • Ruscus Aculeatus (Butcherbroom) Root Extract • Ammonium Glycyrrhizate • Centella Asiatica (Hydrocotyl) Leaf Extract • Potassium Phosphate • Hydrolyzed Yeast Protein • Calendula Officinalis Flower Extract • Sodium Citrate • BHA • Biotin • Citric Acid.

Përdorimi: Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje përreth gjithë zonës së syve.

Me testim oftalmologjik.

 

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

Tipi i lëkurës

Lëkurë normale në të thatë

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cellular Eye Lift Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by