Cellular Wrinkle Prohibiting Eye Contour Cream

0 Orders
#
In stock
6,250L

Description

Cellular Wrinkle Prohibiting Eye Contour Cream

15ml

Një krem i fuqishëm multi-target për konturin e syve. Ndalon shfaqjen e rrudhave të reja dhe largon linjat ekzistuese.

Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës
Shqetësim për kujdesin e lëkurës: Linjat e syve dhe rrudhat, ënjtje, sy të lodhur
Cilësi: Krem i pasur, i mëndafshtë

Brand

Skincode

Kujdesi për bukurinë dhe mirëqenien e lëkurës së ndjeshme është shqetësimi ynë kryesor në Skincode. Si udhëheqës në kërkimet dermatologjike zvicerane, ne përpiqemi të zhvillojmë formula me performancë të lartë, të shkallës mjekësore, të cilat jo vetëm që sjellin rezultate të dukshme, por gjithashtu sigurojnë tolerancë jashtëzakonisht të lartë të lëkurës; Shëndeti - Siguria - Bukuria.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by