Cellular Wrinkle Prohibiting Eye Serum

0 Orders
#
In stock
6,630L

Description

Cellular Wrinkle Prohibiting Eye Serum

15ml

Ripërcakton dhe mbush lëkurën delikate rreth syve. Heq rrethin e errët dhe zvogëlon ënjtjen.

Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës
Shqetësim për kujdesin e lëkurës: Linjat e syve dhe rrudhat, rrathët e errët dhe ënjtje
Cilësi: Xhel-serum i mëndafshtë

Brand

Skincode

Kujdesi për bukurinë dhe mirëqenien e lëkurës së ndjeshme është shqetësimi ynë kryesor në Skincode. Si udhëheqës në kërkimet dermatologjike zvicerane, ne përpiqemi të zhvillojmë formula me performancë të lartë, të shkallës mjekësore, të cilat jo vetëm që sjellin rezultate të dukshme, por gjithashtu sigurojnë tolerancë jashtëzakonisht të lartë të lëkurës; Shëndeti - Siguria - Bukuria.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by