CEREALI MISER TERSHERE 4m+

0 Orders
#Plasmon 015
In stock
390L

Description

CEREALI MISER TERSHERE 4m+

Kremi i Plasmonit Miser & Tershere është i përshtatshëm për fillimin e shkëputjes së qumështit sepse natyrisht është pa gluten.

Ka një strukturë kremoze dhe është pa kokrriza.

Ushqyes …. sigurisht!
Burimi i fibrave
Me Kalcium dhe Vitamina B.
Kremoze dhe pa kokrriza
Shije e thjeshtë dhe delikate – e përshtatshme për ushqimin e tij të parë për fëmijë

Brand

Plasmon®

Që nga viti 1902, pasioni ynë na shtyn të jemi gjithmonë pranë jush, për t'ju garantuar cilësinë dhe sigurinë më të lartë që kërkoni në produktet. Falë përvojës në të ushqyerit dhe angazhimit tonë kërkimor për më shumë se 100 vjet, ne kujdesemi për ju dhe më të vegjlit tuaj, për t'ju ndihmuar më së miri në të gjitha fazat e ndryshme të jetës.

Additional information

I përshtatshëm për

, , ,

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by