Chicco Aksesor per Larjen e Bebes

0 Orders
#Chicco 088
Out of stock
3,090L

Out of stock

Description

Chicco Aksesor per Larjen e Bebes

Një mënyrë e re për të larë fëmijën tuaj në lavaman

Eshtë ideal për një banjë për fëmijë dhe gjithashtu praktik për higjenën intime.

Nga 0 deri në 6 muaj.

BabyCoccola do t’ju ndihmojë të lani fëmijën tuaj të qetë në lavaman që nga ditët e para të jetës.

Praktike për higjenën ne pjesen intime: nëse nuk keni kohë për të larë fëmijën tuaj, por ju duhet vetëm një rifreskim, me BabyCoccola mund të lani me lehtësi fundin, duart dhe fytyrën, pa pasur nevojë ta zhvisheni plotësisht

E rehatshme: lehtësia e pastrimit të foshnjës direkt në lavaman ju lejon të mbani qëndrimin e duhur dhe të shmangni dhimbjet e të bezdisshme të shpinës

Higjienike: falë formës së saj të veçantë, respekton rutinën e saktë të higjenës intime

Falë thithësve praktikë që duhet të fiksohen në bazën e lavamanit, ai mund të përdoret në të gjitha llojet më të zakonshme të lavamanit

 

Brand

Chicco

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

Grup-mosha

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chicco Aksesor per Larjen e Bebes”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by