Chicco Baby Moments Set

0 Orders
#Chicco 025
In stock
2,440L

Description

Chicco Baby Moments Set

Set me shampo 3 ne 1 nga Chicco

Seti permban xhel per dushin me sasi 200ml, shampon 200ml dhe kolonjen 100ml

Pa permbajtje qe shkakton lote tek bebja juaj

Ky paketim dhuratë përmban produkte për higjienën dhe bukurinë e fëmijës gjatë dhe pas larjes.

Brand

Chicco

Additional information

Formulimi

,

I përshtatshëm për

Veprimi

Grup-mosha

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chicco Baby Moments Set”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by