Chicco Baby Moments Shampo – 500 ml

0 Orders
#Chicco 016
In stock
1,090L

Description

Chicco Baby Moments Shampo – 500 ml

Shampo per trupin dhe per floket e markes Chicco

Kjo shampo eshte formuluar per lekuren e ndjeshme te femijeve

Ka permbajtje tershere per nje lekure te bute dhe te qetesuar

Testuar dermatologjikisht pa ngjyrues artificial dhe pa paraben

PH neutral

Brand

Chicco

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

Grup-mosha

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chicco Baby Moments Shampo – 500 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by