Chicco Biberon Fallco Silikoni Roze +4 m

0 Orders
#Chicco 078
In stock
650L 490L

Description

Chicco Biberon Fallco Silikoni Roze +4 m

Biberon fallco i pajisur me nje unaze, lehtesisht i perdorshem.

I pershtatshem per femijet e moshave mbi 4 muajsh.

Paketimi perfshin dy cope.

Biberoni eshte i holle dhe fleksibel per gojen e bebit tuaj.

Materiali eshte silikon.

Kenaq nevojen natyrore te bebit per gjirin e nenes.

Ndihmon ne zhvillimin e qiellzes.

Brand

Chicco

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

Grup-mosha

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chicco Biberon Fallco Silikoni Roze +4 m”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by