Chicco Crema Solare Spf 50+

0 Orders
#Chicco 013
In stock
1,430L

Description

Chicco Crema Solare Spf 50+

Dielli eshte nje aleat i rendesishem per rritjen e femijes, sepse ajo stimulon sintezen e vitaminës D dhe eshte pergjegjes per zhvillimin e eshtrave. Megjithate, lekura e femijeve eshte e holle dhe me delikate keshtu qe eshte e rendesishme gjithmone per ta mbrojtur ate me produkte te veçanta diellore.

Kremi per mbrojtjen e foshnjave kundra diellit, e markes Chicco.

Formule sensitive me mbrojtje te larte SPF 50+, e krijuar posacerisht per lekuren delikate te foshnjave.

Perdoret per femijet qe pas lindjes.

Permban filtra UVA / UVB organike dhe minerale shume te efektshme per mbrojtje te menjehershme.

Redukton rrezikun e alergjive te shkaktuara nga dielli.

Nuk permban parfum, alkol apo ngjyrues. Permban vitamine E.

Riaplikoni shpesh dhe gjithmone pas notit. Shmangni kontaktin me syte

Brand

Chicco

Additional information

I përshtatshëm për

Veprimi

Grup-mosha

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chicco Crema Solare Spf 50+”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by