Chicco Latte Doposole – 150 ml

0 Orders
#Chicco 085
In stock
880L

Description

Chicco Latte Doposole – 150 ml

Krem qumesht pas diellit jep lehtësim në lëkurën e foshnjës tuaj, freskon, rehidraton dhe ndihmon në uljen e çdo skuqje

Kremi ka konsistence kremoze e cila hapet lehte ne lekur dhe perthithet shpejt

Jep lehtësim dhe hidratim të lëkurës pas ekspozimit të diellit.

Pa parfum, alkool, ngjyra.

E pasuruar me vaj balsami limoni dhe gjalpë shea, qetëson, rihidraton dhe forcon mbrojtjen natyrale të lëkurës.

Brand

Chicco

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

Grup-mosha

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chicco Latte Doposole – 150 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by