Chicco Letra te Lagura me Kapak

0 Orders
#Chicco 0108
In stock
360L

Description

Chicco Letra te Lagura me Kapak

Letra te lagura me kapak te markes Chicco

Ideale per te pastruar lekuren e femijes ne momentin e nderrimit te pelenave

Produkti i testuar klinikisht, pa parabene, alkool, ngjyra dhe sapun

Nuk zene shume vend ne cante dhe mund te meren lehtesisht me vete kudo

Paketimi vjen me 72 cope letra te lagura

Brand

Chicco

Additional information

Formulimi

Veprimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chicco Letra te Lagura me Kapak”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by