Chicco Peshore Elektronike +0 m

0 Orders
#Chicco 069
In stock
14,300L

Description

Chicco Peshore Elektronike +0 m

Me një formë ergonomike dhe kompakte, peshorja digjitale Chicco peshon fëmijën që nga ditët e para me një kapacitet që varion nga 30g deri në 20 kg.

Teper  i saktë në zbulimin madje edhe tek ndryshimeve të vogla në peshë, dhe me nje ekranit të LCD.

Pajisur me një sistem të sofistikuar që stabilizon peshën e foshnjës edhe kur lëviz.

Të dobishme dhe praktike memorizimin e peshimit të fundit.

Peshorja fiket automatikisht pas 30 sekondash pasiviteti.

Punon me bateri alkaline 2 x 1.5 V tip AA

Brand

Chicco

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

Grup-mosha

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chicco Peshore Elektronike +0 m”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by