Teddy Bear Liquid Cleanser

0 Orders
#Chicco 092
In stock
1,430L

Description

Chicco Teddy Bear Liquid Cleanser

300 ml

Pastron butësisht lëkurën delikate, duke e lënë lëkurën të butë dhe aromatike të këndshme.

Shpëlahet lehtë. Nuk irriton sytë. Testuar për tolerancen ndaj lëkurës
Lëkura më e hidratuar nga banja e parë me + 22% dhe rezultate afatgjata. Ai forcon mbrojtjen natyrore të lëkurës që nga fillimi dhe duke treguar ndjeshmëri të lartë.

Pa paraben,pa alkool, vajra minerale dhe ngjyrues. Hipoalergjik: i formuluar për të minimizuar rrezikun e alergjive.

Miratuar nga dermatologet dhe mjeku pediatër
Formulimet e linjës i janë nënshtruar një ekipi profesionistësh nga institucione të njohura që kanë analizuar dhe vërtetuar.

Para përdorimit, ju lutemi lexoni me etiketat, paralajmërimet dhe udhëzimet e treguara në paketimin e produktit.

Përbërës aktivë natyrorë:

Aloe: hidratues dhe qetësues.

Kamomili: qetësues dhe zbutës.

Betaine: veprim hidratues dhe mbrojtës.

Brand

Chicco

Additional information

Sasia

300 ml

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Teddy Bear Liquid Cleanser”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by