Chicco Projeksion Magjia e Yjeve

0 Orders
#Chicco 019
In stock
9,490L

Description

Chicco Projeksion Magjia e Yjeve

Krijojini femijeve nje ambjent argetues dhe qetesues edhe kur ata jane te shtrire ne krevat

Per kete ju ndimon First Dreams Magic Stars Cot Mobile i markes Chicco

Nje atmosfere mes yjeve te magjepsur dhe galaktikave te largeta

Te gjitha projektohen ne dhomen e femijes fale sistemit inovativ te projeksionit te dyfishte

Kur femijet fillojne te qajne kjo loder ndizet automatikisht duke shfaqur figura te ndryshme si dhe melodi qetesuese

Telekomanda lejon prinderit te kene kontroll ne distance

Mund te perdoret qe nga lindja e femijes

Brand

Chicco

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

Grup-mosha

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chicco Projeksion Magjia e Yjeve”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by