Chicco Rulon Anti Mushkonje

1 Orders
#Chicco 075
In stock
780L

Description

Chicco Rulon Anti Mushkonje

Rulon kundër pickimit te mushkonjave linja e re Chicco freskon, hidraton dhe mbron natyrshëm lëkurën e të vegjëlve.

Falë ekstrakteve të Andiroba dhe Melissa, lëkura mbetet e mbrojtur edhe kundër mushkonjave!

Roll On është e lehtë për t’u vendosur, praktike dhe delikate.

Formulime delikate ideale për lëkurën e fëmijëve Me vajrat Melissa dhe Andiroba, 100% mbrojtje natyrale

Pa repelentë kimikë Aromë delikate dhe natyrale pa parfume sintetike

Testuar dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme

Brand

Chicco

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

,

Grup-mosha

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chicco Rulon Anti Mushkonje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by