Chicco Shampo – 500ml

0 Orders
#Chicco 031
In stock
1,030L

Description

Chicco Shampo – 500ml

Shampo per banjo delikate per bebet tuaja, e markes Chicco.

Me formulen e re “Pa lot”.

E pershtatshme per bebe.

Me ekstrakte kalendule qe pastron butesisht lekuren e bebes dhe ideale per kujdesine  perditshem te saj.

Hipoalergjik, pa paraben dhe e testuar dermatologjikisht.

Projektuar per te reduktuar rrezikun e reaksioneve alergjike.

Brand

Chicco

Additional information

Formulimi

Veprimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chicco Shampo – 500ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by