Chicco Spraj Kunder Mushkonjave

0 Orders
#Chicco 077
In stock
930L

Description

Chicco Spraj Kunder Mushkonjave

Spraj kunder mushkonjash Chicco freskon, hidraton dhe mbron natyrshëm lëkurën e të vegjëlve.

Falë ekstrakteve të Andiroba dhe Melissa, lëkura mbetet e mbrojtur edhe kundër mushkonjave!

Sprajti perthithet shpejt dhe është jo i yndyrshëm.

Aromë delikate.

Formulime delikate ideale për lëkurën e fëmijëve Me vajrat Melissa dhe Andiroba, 100% mbrojtje natyrale

Pa repelentë kimikë Aromë delikate dhe natyrale pa parfume sintetike

Testuar dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme

Brand

Chicco

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

, ,

Grup-mosha

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chicco Spraj Kunder Mushkonjave”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by