Chicco Tiralate

0 Orders
#Chicco 093
In stock
1,100L

Description

Chicco Tiralate

Pompa sherben per zhbllokimin e gjirit,qumshtin e te cilit bebi nuk e ka thithur dot.

Qumshti I perftuar nuk duhet ti jepet bebit per te pire,por duhet ta hidhni ate.

E lehte dhe e shpejte per tu perdorur.

Brand

Chicco

Additional information

Formulimi
I përshtatshëm për

Veprimi

Grup-mosha

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chicco Tiralate”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by