Chicco Video Bebe Monitor Deluxe

0 Orders
#Chicco 026
In stock
27,500L

Description

Chicco Video Bebe Monitor Deluxe

Monitor vezhgues per femijet modlei Deluxe i markes Chicco

Ju mund te vezhgoni femijen tuaj ne cdo moment me nje cilesi transmetimi maximal

Anashkalon cdo interference te mundshme dhe ju lejon nje komunikim teper privat me femijen tuaj

Me ane te rrezeve infra te kuqe ju mund ta vezhgoni femijen edhe ne gjume ne erresire te plote ne ambjentin tuaj

Gjithashtu ju lejon qe te orientoheni ne momentin qe vizitoni femijen pa e zgjuar ate nga gjumi i tij

Me ekran digital 3.5 ” si dhe vijne ne dy pjese te ndara nje kamera dhe nje monitor

Transmetimi lejohet deri ne 220 metra pa pengesa

Per mireqenien e femijes suaj, temperatura e ambientit nuk duhet të kalojë 18 ° -20 °

Si dhe lageshtia relative duhet te jete midis 40% dhe 60%

Frekuencat jane 2400-2483.5MHz

Permasat jane 27 x 9,5 x 25 cm dhe bateria qe duhet eshe 6 AAA

Mund te perdoret per femije qe nga lindja per perkujdesje ndaj tyre

Brand

Chicco

Additional information

Formulimi

Veprimi

Grup-mosha

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chicco Video Bebe Monitor Deluxe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by