Cica Filler Anti Wrinkles Re

0 Orders
#
In stock
5,980L

Description

Cica Filler Anti Wrinkles Re

40ml

Kremi Riparues Anti-Rrudhë Lierac Cica-Filler u formulua posaçërisht për të riparuar lëkurën dhe për të zvogëluar vijat e imta dhe rrudhat. Me një formulë të fuqishme, ajo ka, si përbërës yll, Bakuchiol. Një molekulë e ngjashme me retinolin, Bakuchiol është në gjendje të stimulojë prodhimin e kolagjenit, duke ndihmuar në luftimin e shenjave të plakjes, pa nxitur ndjeshmëri. Por përveç Bakuchiol, kjo formulë gjithashtu përmban një kompleks botanik dhe një kompleks të acidit hialuronik. Me këtë shoqatë, ky krem ​​i përditshëm jo vetëm që mund të ushqejë dhe riparojë lëkurën, por gjithashtu të rrisë elasticitetin dhe qëndrueshmërinë dhe të lëmojë linjat e imta dhe rrudhat. Përveç kësaj, struktura e saj kremoze, e cila shkrihet këndshëm në lëkurë, gjithashtu përmban pluhura me fokus të butë që, në një çast, do të korrigjojnë vizualisht linjat e imta dhe rrudhat. Në një studim klinik, 94% e vullnetarëve raportuan se lëkura ishte më e ushqyer, 91% e gjetën atë më të rehatshme, 72% vunë re se lëkura dukej më e mbushur dhe 88% deklaruan se lëkura u bë më e lëmuar.

Karakteristikat:
Aromë: jasemin, mollë jeshile, dru rozë, shënime të ozonit;
Cilësi: krem;
Çështjet e lëkurës: vijat e imta dhe rrudhat, humbja e qëndrueshmërisë;
Koha e aplikimit: mëngjes dhe mbrëmje;
Mosha: 30+;
Lloji i lëkurës: lëkurë normale deri në të thatë;
Përfitimet kryesore: hidraton, ushqen dhe gjithashtu riparon lëkurën, rrit prodhimin e kolagjenit, zvogëlon linjat e imta dhe rrudhat, përmirëson qëndrueshmërinë.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by