Cicaplast Barrier Repairing Balm Lips

0 Orders
#La Roche Posay 022
In stock
950L

Description

La Roche Posay Cicaplast Barrier Repairing Balm Lips

Balsam mbrojtës dhe rigjenerues për buzët

7.5 ml

Balsam për buzët i pasur me pantenol.

Qetëson, mbron dhe ndihmon në rigjenerimin e epidermës së dëmtuar në buzët e plasaritura.

Indikohet dhe në trajtimin tharës antiakneik me isotretioninë.

Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.

Absorbohet shumë shpejt nga lëkura.

Mund të përdoret për të gjitha moshat.

Përdorimi: Aplikohet në buzë sa herë të jetë i nevojshëm.

Përbërësit:

Caprylic/Capric Triglyceride PPG-5 Pentaerythritylether PEG-5 Pentaerythritylether Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter Cera Alba/Beeswax Panthenol Hydrogenated Vegetable Oil Ethylhexylpalmitate Silica Silylate Polybutene Glycine Soja/Soybean Sterols Aqua/Water Sodium Saccharin Myristyl Malate Phosphonic Acid Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Brand

La Roche-Posay

  Kujdesi për lëkurën e testuar nga dermatologu. I përshtatshëm edhe për lëkurën e ndjeshme. Rekomanduar nga 90,000 dermatologë në të gjithë botën, La Roche-Posay ofron produkte kujdesi për lëkurën me efikasitet dhe standarde të sigurisë të lartë, një gamë të plotë , adresuar për të gjitha nevojat e lëkurës, që mund të tolerohen edhe nga lëkurat e ndjeshme, për të përmirësuar cilësinë e jetës së kujtdo me shqetësime të lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cicaplast Barrier Repairing Balm Lips”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by