Cicaplast Baume B5 40ml

0 Orders
#
In stock
1,720L

Description

Cicaplast Baume B5

40ml

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 kujdeset dhe riparon lëkurën e dëmtuar dhe të irrituar dhe ndihmon në shërimin e lëndimeve të shkaktuara nga agresioni i jashtëm (djegie nga dielli, pickimet e insekteve, gërryerjet, ftohja, thatësia ekstreme, operacioni).

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by