Cicaplast Mains

0 Orders
#
In stock
1,420L

Description

Cicaplast Mains

50ml

Kremi ynë i duarve për duar të thata dhe shumë të thata e lë lëkurën të ndjehet e butë, e lëmuar dhe e hidratuar. Ky krem i gjalpit të dorës qetëson duart dhe është rezistent ndaj larjes së duarve. Ai siguron hidratim deri në 48 orë për duart e thata të dëmtuara nga agresionet në shtëpi dhe punë, si moti i ftohtë dhe larja e shpeshtë e duarve. Pranuar nga Shoqata Kombëtare e Ekzemës.

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by