Cinolin Cream

0 Orders
#
In stock
1,350L

Description

Cinolin Cream

125ml

Një krem mbrojtës hidratues me veprim kundër insekteve kundër kafshimeve të padëshiruara. Hidraton dhe ofron një mbrojtje natyrale nga mushkonjat, mushkonjat, mizat, merimangat dhe insektet e tjera.
Përbërësi i tij kryesor i Citronella ofron një film mbrojtës që siguron veprim neveritës ndërsa njëkohësisht hidraton lëkurën.
Cilësia e saj e lehtë, absorbohet lehtë ndërsa zgjat për shumë orë. Rekomandohet të përdoret para çdo ekspozimi të mundshëm ndaj insekteve.

Brand

Froika

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by