Classic II Infant Stethoscope

0 Orders
#Littmann 001
In stock
21,000L

Description

Classic II Infant Stethoscope

Littmann- Stetoskop klasik II per infant.

– Koke e dyfishte me diafragem te vogel 2.7 cm, ideale per pacientet pediatrik

– Koke shume funksionale e cila ofron sensitivitet akustik te larte nga te dyja anet tek diafragma dhe kambana e hapur.

– Diafragem jo e ftohte per komfortin e pacientit

– Kufje me tapa veshesh te buta dhe praktike te cilat ofrojne izolim akustik te shkelqyer

Perdoret nga profesioniste mjekesore dhe studente per te identifikuar, degjuar dhe studiuar tinguj te zemres, mushkerive dhe tinguj te tjere te trupit per vleresimin fizik dhe diagnostikimin e pacienteve pediatrik.

Brand

Littmann

Additional information

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Classic II Infant Stethoscope”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by